Hüpnoteraapia on sügavalt lõdvestav teraapia, transilaadse seisundi esilekutsumine eesmärgiga pääseda ligi alateadvusele. Kavatsus  on aidata oma mõtetes, tunnetes ja käitumises positiivseid muutusi luua.

Hüpnoteraapia seanss on sügavalt lõõgastav, süvalõdvestus omakorda annab kehale võimaluse ennast ise tervendada. Sügaval lõõgastumisel muudavad sinu ajulained oma sagedust ja su keha hakkab tootma rohkem kvaliteetseid valke. Loe selle kohta rohkem maailma kõrgelthinnatud teadlase dr Joe Dispenza inglisekeelsest artiklist siit.

Hüpnoteraapial on palju eeliseid. Siin on 10 põhjust, miks:

  1. Ärevuse ja stressitaseme alandamine: hüpnoteraapia aitab inimestel õppida lõõgastustehnikaid ja muuta negatiivseid mõttemustreid, et vähendada ärevust ja stressi. 
  2. Foobiate ja hirmude lahustamine: hüpnoteraapia aitab inimestel nendega silmitsi seista ja üle saada, tegeledes hirmude ja foobiate algpõhjustega.
  3. Suitsetamisest loobumine: hüpnoteraapia aitab suitsetamisest loobuda, vähendades suitsetamistungi ja tugevdades suitsetamisest loobumise motivatsiooni. Lisaks aitab hüpnoteraapia leida suitsetamisele positiivseid asendustegevusi, mis on kerged, tervislikud ja lihtsad.
  4. Valu juhtimine: hüpnoteraapia võib olla tõhus täiendus traditsioonilistele valuvaigistamismeetoditele, aidates inimestel toime tulla kroonilise valuga. Samas aitab sõltuvuse vähendamist või täielikku vabanemist ravimitest.
  5. Kaalu juhtimine: hüpnoteraapia saab aidata kaalust alla võtta, kõrvaldades emotsionaalsed nö päästikud, mis soodustavad ülesöömist ja lohutuse otsimist toidust.
  6. Une parandamine: hüpnoteraapia aitab unetusest üle saada, soodustades lõõgastumist ja parandades uneharjumusi.
  7. Enesehinnangu tõstmine: hüpnoteraapia aitab kujundada positiivsemat minapilti, kõrvaldades negatiivse sisedialoogi ja suurendades enesekindlust. 
  8. Depressioon: hüpnoteraapia võib olla tõhus täiendav depressiooniravi, käsitledes negatiivseid mõttemustreid ja edendades positiivseid tundeid sügavas lõdvestuses. Depressioonist vabanemiseks aitab positiivse sisekõne loomine, mida saab hüpnoseansi vältel teha.
  9. Tulemuslikkuse parandamine: hüpnoteraapia aitab üle saada esinemisärevusest ja suurendada enesekindlust spordis, avalikul esinemises või muudes valdkondades. 
  10. Traumade lahendamine: hüpnoteraapia võib aidata inimestel traumast üle saada, pääsedes ligi allasurutud mälestustele ning vabastades neid turvalises ja toetavas keskkonnas. Selleks ei pea kõiki traumasid läbi elama, vaid erinevate meetoditega vabastada nende mõju tänasele enesetundele. 

Kokkuvõtteks võib öelda, et hüpnoteraapia on mitmekülgne ja tõhus teraapia, mis võib lahendada väga erinevaid probleeme ja aidata sul oma elus positiivseid muutusi teha. Olen aidanud väga paljudel inimestel hüpnoteraapiaga sügavalt lõõgastuda ja seda tehes seadnud alateadvusesse lõdvestavad ankrud. Nii on võimalik sul seda teha igal hetkel tulevikus, kui on probleeme emotsioonide ohjeldamisega, sügava täisväärtusliku une saamisega jne. Alateadvus on piiritu ja sellega töötamine on privileeg kui suuta vanadest programmidest lahti ühendada. Piiravatest mõttemustritest vabanemine on see, mida igaüks peaks harmoonilise täisväärtusliku elu nimel tegema. 

Õpetan seansi käigus ka mitmeid tehnikaid, mis aitavad elukvaliteeti tohutult tõsta. Kirjuta levelup@onealchemist.com või whatsapp/telegram +3725074472 - Karin Palm
Olen läbinud mitmeid teraapia kursusi rahvusvaheliselt tunnustatud õpetajate ja praktikute juures. Hüpnoteraapiat koos mitme erineva NLP (neuro linguistic programming) tehnikaga õppisin mitmed kuud maailma ühe juhtiva ja tunnustatuma hüpnoterapeudi juures, kelleks on Paul McKenna. Olen tunnustatud rahvusvaheliste terapeutide assotsiatsiooni liige: IAPCP. Loe lähemalt siit

Seansid nii eesti kui inglise keeles.