Kontakt

Karin Palm

Tervitan Sind ja Sinu imelist olemus läbi nende kirjaridade. Mul on hea meel, et oled oma rännakutel jõudnud siia, kust avanevad täiesti uued võimalikkused Sinu enesearenguteel. Kvanthüpe täiesti uude reaalsusesse. 
Lähemalt minust:
Olen multidimensionaalne olend, kes võttis endale selles hetkes rolliks väljendada jumalikku puhast loomingut läbi Karini rolli. Olen praegu see, kes toetab oma maailmas teisi fraktaale ja transformatsiooni alkeemikuna. Elanud siin ja seal, teinud hüppeid eri ajajoonte vahel, reisinud erinevates dimensioonides, lugenud lõputuse raamatukogu raamatuid. Eelkõige õppinud, kuidas saada oma elu Meistriks. Loonud endale unistuste elu ja toetan nüüd ka teiste arengut.
Selles maailmas olen ka Reiki Meister ja sertifitseeritud hüpnoterapeut ning rahvusvahelise terapeutide assotsiatsiooni liige. Lähemalt saab lugeda siit: IAPCP.com
Lisaks kasutan sertifitseeritud praktikuna klientide nõustamisel NLP, EFT tööriistu, Ho'oponoponot, loen Akashi kroonikaid, tõstan erinevate praktikatega kliendi oskust lugeda matrixi koodi ja juhendan kvanthüpet tegema.

E-mail: alkeemik@karinpalm.com
levelup@onealchemist.com
whatsapp/telegram +3725074472

Vaata lähemalt:
Teenused Sinu jaoks
Facebook: Karin Palm - The Alchemist's Hypnosis and Life Mastery 
Instagram: The Alchemist’s Hypnosis & Mastery @karinpalmthealchemist

Loodud kunsti ja tootedisainiga saab tutvuda palmsart.com