Astu maailma, kus teadus kohtub müstikaga ja tavaline muundub maagiliseks - tere tulemast Seitsme Alkeemilise Etapi põnevasse maailma.
Samm 1: kaltsinatsioon - tuline ärkamine
Fööniksi tõusmine leekidest - seda esimest etappi nimetataksegi kaltsinatsiooniks. Niisuguses kuumuses kogevad ained transformatsiooni ja hävimist, muutudes tuhaks. See on sümbol vana mahajätmise kohta, tehes ruumi taassünnile. Püha muundumine ja leekide põletava kuumuse omaksvõtmine.

Samm 2: lahustumine - uuenduse eliksiir
Mõtle, kuidas vihmapiisad aeglaselt kivi lahustavad - lahustumine on õrn, kuid järjepidev muutuste jõud. Siin muutub tahke aine vedelikuks, sümboliseerides piiride lagunemist ja vastandite sulandumist. See on haavatavuse alkeemia, mis loob ellu jõudu ja väge.

Samm 3: lahutamine - lahutuse sümfoonia
Nagu kunstnik, kes paletil värve joondab, on lahutamine eristamise kunst. Elemendid on nüüd selgelt piirtletud, kehastades puhtust ja selgust. See etapp õpetab meile lahtilaskmise graatsiat, luues ruumi iga olemuse eraldi säramiseks.

Samm 4: konjunktsioon - jumalik liit
Kahe üheks saamise tants - konjunktsioon on kosmiline romantika. Selles etapis eraldiseisvad elemendid põimuvad, luues harmoonilise terviku. See peegeldab inimkogemuse integratsiooni teekonda, kus mitmekesised kogemused ühinevad meie unikaalse olemuse kujundamiseks.

Samm 5: fermentatsioon - alkeemiline käärimine
Fermentatsioon on kosmiline katel, kus maagia seguneb. Nagu pärm muudab taigna leivaks, sünnib siin vaimne kasv. Siin toob erinevate energiate süntees kaasa kõrgema teadvuse seisundi - mullitava tarkuse ja kõikehõlmava rahu.

Samm 6: destillatsioon - tõus piiritusse
Kujutle auruna taevasse tõusmist - destillatsioon on ülesliikumise hetk. Siin jäetakse kõik maine maha ja alles jääb vaid puhas essents. See peegeldab meie enda peenhäälestatud teekonda, kus tõuseme kõrgemale segadusest ja mürast, et avastada oma sisemine tõde.

Samm 7: koagulatsioon - loomise kuninglik kroon
Nagu tilgad ühinevad jõeks, on koagulatsioon alkeemilise protsessi lõppetapp. Elemendid tahkuvad uueks looduks - alkeemilise meistriteose kõrgpunktiks. See sümboliseerib kõrgeima potentsiaali saavutamist, peegeldades meie enda elutee kulminatsiooni ja valgustumist.

Seitsme Alkeemilise Etapi lood sosistavad evolutsiooni lugu, energiate tantsu, mis peegeldab meie enda eksistentsi.

Kui soovid sellele maagilisele teele asuda, mis on täis uskumatuid seiklusi, broneeri endale TASUTA  30 min kohtumine alkeemik Karin Palm'iga siin: LINK KALENDRISSE